s

منظوم - نقد فیلم

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 133
» بازديد کل : 354
» اعضا : 0
» مطالب : 2

نقد فیلم


تاریخ انتشار پست : 1396/10/27 بازدید : 35

شاید برای همه ما پیش آمده باشد که از میان ده‌ها فیلم و اثر روی پرده نتوانسته‌ایم فیلمی مناسب برای تماشا بیابیم. راه‌های زیادی برای انتخاب یک فیلم وجود دارد: میزان فروش فیلم، تبلیغات دهان‌به‌دهان دوستان و آشنایان، امتیاز فیلم در مراجع امتیازدهی، و ... اما تمام این راه‌حل‌ها ممکن است ما را به جواب درست و باب سلیقه‌مان نرساند و حتی در برخی از مواقع به راهی اشتباه رهنمون سازد. یکی دیگر از این راه‌ها مطالعه نقد فیلم است. با خواندن نقد فیلم  می‌توان از دیدگاه‌های مختلف راجع فیلم‌های روی پرده آگاه شد. همچنین نقد فیلم به ما کمک می‌کند تا به لایه‌های عمیق‌تری از فیلم پی ببریم، هر نقد فیلم دنیای دیگری از فیلم و لایه‌های پنهان آن به روی ما باز می‌کند.

نیاز به نقد فیلم یک نیاز همیشگی است که می‌توانیم قبل از تماشای فیلم یا بعد از آن به آن مراجعه کنیم. هر فیلم و سریالی نیاز به نقد و بررسی دارد، ما در هر نقد فیلم درکی جدید از فرم و محتوای فیلم‌ها، بازی بازیگران، نگاه کارگردان، ویژگی‌های تصویری و نکات داستان بدست می‌آوریم. در واقع منتقدین با انتشار نقد فیلم ایرانی و نقد فیلم خارجی، تلاش می‌کنند که ابعاد مختلفی از آثار را به ما نشان دهند. اگر شما یک فیلم‌بین هستید و به نقد فیلم یا نقد سریال برای انتخاب درست فیلم و یا تحلیل عمیق‌تر فیلم یا سریال بعد از تماشای آن نیاز دارید، سایت منظوم بهترین انتخاب برای نقد فیلم است.  

منظوم مرجع سینما و تلویزیون ایران با گردآوری بیش از 2600 نقد فیلم ایرانی و نقد فیلم خارجی گامی بزرگ در این راه برداشته است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت منظوم به‌تمامی نقدهای موجود هر فیلم از تمامی منابع مکتوب و آنلاین دسترسی داشته باشید. برای گردآوری این نقدها تاکنون بیش از 200 منبع معتبر نقد داخلی و نقد خارجی مورد استفاده قرار گرفته شده است و با بررسی این منابع بهترین نقدهای موجود یک فیلم در منظوم گردآوری می‌گردد. نکته دیگر نقدها در منظوم آن است که جهت‌گیری سیاسی خاصی را دنبال نمی‌کند؛ تمام نقد فیلم‌ ایرانی و نقد فیلم خارجی همه رسانه‌ها با هر جهت‌گیری در منظوم می‌توانند فضایی برای انتشار داشته باشند و مخاطبان با خواندن آن به طیف وسیعی از نظرات جناح‌ها و افراد مختلف دست پیدا می‌کنند.

پس قبل از تماشای فیلم به منظوم مراجعه کنید و بهترین نقدهای فیلم‌های در حال اکران را بخوانید و با دیدن نظرات، ارزیابی‌ها و امتیاز مردمی فیلم بهترین انتخاب را برای اوقات فراغت خود داشته باشید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد